Darmowy Kurs Języka Angielskiego

W ramach projektu "Angielski bez barier" oferujemy nieodpłatny kurs języka angielskiego dla początkujących lub dla słabo zaawansowanych.

Uczymy metodą komunikatywną, która przyczynia się do usunięcia bariery językowej. Abiturienci będą w stanie porozumiewać się bez obawy przed popełnieniem błędów. Stosowana metoda rozbudzi chęć do dalszego doskonalenia języka przez przyjazne i otwarte podejście lektorów, którzy wykorzystają techniki nauki sporadycznie wykorzystywane w publicznym systemie oświatowym. Osoby, które ukończą kurs zwiększą swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Nasz projekt skierowany jest do osób, które z różnych powodów nie mogą podjąć nauki na kursach oferowanych przez placówki edukacyjne. Wychodząc im naprzeciw zapewniamy:

- nieodpłatne uczestnictwo w kursie
- dostępność kursów w miejscowościach, w których oferta szkoleń językowych jest niewielka
- rytm nauki dostosowany do potrzeb uczestników.

Oferujemy kursy wyłącznie osobom, które spełniają jednocześnie wszystkie poniższe warunki:

- uczą się, pracują lub zamieszkują (w rozumieniu KC) na terenie województwa łódzkiego
- mają 18 lat lub więcej
- są aktywne lub nieaktywne zawodowo (ale gotowe do podjęcia pracy)
- mają wykszt. co najwyżej gimnazjalne
-chcą podnieść umiejętności z zakresu języka z własnej inicjatywy - mieszkają na terenie gmin zakwalifikowanych jako kategoria 3 Degurba:
tutaj zobacz pełną listę gmin.

Pierwszeństwo będą mieć:
- panie
- osoby niepełnosprawne
- osoby w wieku 50+
- osoby w wieku 25+
- zamieszkałe w powiatach o bezrobociu powyżej średniej dla województwa łódzkiego, tj.:
1. brzezińskim,
2. kutnowskim,
3. łaskim,
4. łęczyckim,
5. łódzkim wschodnim,
6. pabianickim
7. poddębickim
8. radomszczańskim,
9. tomaszowskim
10. zduńskowolskim
11. zgierskim.

Szkolenie jest nieodpłatne dla uczestników, otrzymają oni także podręczniki wraz z ćwiczeniami. Kurs będzie trwał 30 tygodni i obejmie 180 h lekcyjnych. Szkolenie zostanie zakończone egzaminem TELC.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki, w godzinach popołudniowych (3 h lekcyjne z przerwą) w grupach 12 osobowych. Planujemy organizację zajęć w miejscowościach:

- Łódź (Traugutta 18)
- Koluszki
- Stryków
- Jeżów
- Ujazd
- Łask
- Poddębice
- Szadek
- Krośniewice
- Piątek
- Gidle.

Uruchomienie grupy będzie możliwe pod warunkiem zadeklarowania uczestnictwa przez minimum 12 osób w jednakowych terminach i na tym samym poziomie zaawansowania. Istnieje możliwość uruchomienia grup w innych lokalizacjach, jeśli będzie minimum 12 osób zainteresowanych.

Projektodawca: Jarosław Patrzyk EuroDialog

Aby wziąć udział w projekcie skontaktuj się z nami biuro@convers.edu.pl