Ferie z CONVERS

« wróć

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat na całodniowe warsztaty Superminds. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, potężną dawkę wiedzy,                               8-godzinną opiekę Trenerów, ubezpieczenie oraz pełne wyżywienie.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ :

8.00-9.00 gry i zabawy językowo-matemtyczne

9.00-9.30 śniadanie

9.30-12.30 Lego MoreToMaths lub zajęcia sportowe.

12.30-13.00 obiad

13.00-15.30. Eksperymenty naukowe z anglojęzycznym profesorem

15.30-16.00 podwieczorek

OPIS PROGRAMU

Lego MoreToMaths – warsztaty matematyczn z wykorzystaniem klocków LEGO oraz autentycznych urządzeń. Dzieci poznają zjawisko matematyczne budując budowle na ulubionych klockach.

Zajęcia sportowe – Turnieje sportowe, piłka nożna, siatkówka na hali sportowej

Soroban – codziennie poświęcamy 15 minut na naukę liczenia na japońskim sorobanie

Neuromatematyka – dzieci poznają kilka strategii mnożenia w pamięci liczb wielocyfrowych

Eksperymenty naukowe – dzieci wykonują eksperymenty, wytwarzają produkty wraz z anglojęzycznym profesorem. Tylko profesor zna tajne formuły oraz posiada niezbędne składniki, komunikacja z nim w języku angielskim jest zatem konieczna. Profesor jest obecny cały dzień, dzieki czemu dzieci cały czas uczestniczą w interakcjach językowych.

Wycieczka – całodniowa  wycieczka do eksperymentatorium lub EC1

Łamigówki, zabawy, gry – podczas warsztatow dzieci cały czas są w ferworze zabawy, biorąc udział w grach integracyjnych, rozwiązując logiczne zagadki i łamigłówki, nie mając zupełnie świadomości, że przyswajają potężną dawkę wiedzy matematycznej, naukowej i językowej.

CENA

125 zł/ 1 dzień

495 zł / tydzięń,

995 zł/ 2 tygodnie

GWARANTUJEMY

– opiekę wykwalifikowanych Trenerów i opikunów, 2 polskojęzycznych, 1 anglojęzycznego

– ubezpieczenie NW

– pełne wyżywienie (catering, śniadanie, obiad, podwieczorek)

– nagrody

– 1-dniową wycieczkę

– świetną zabawę naukową

– małe grupy, dzieci pracują w zespołach 3 -osobowych, cała grupa liczy max.16 osób

MIEJSCA

Łódź- Widzew, ul. Jurczyńskiego 30a

Tuszyn, ul. Parkowa 3

ZAPISY

biuro@supermindsacademy.com

tel. 790 517 127, 604 674 514

sekretariaty Superminds lub Convers

Kontakt ze szkołą Convers

e-mail: biuro@convers.edu.pl telefon: +48 604 674 514

Łódź- Centrum - Off Piotrkowska
ul. Piotrkowska 138/140

Łódź-Widzew
ul. Jurczyńskiego 30a

Tuszyn-Las

Tuszyn
ul. Parkowa 3

Rzgów
ul. Ogrodowa 11

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas informacje na temat nowych kursów oraz promocji podaj email.