Zapraszamy do filii Convers na Off Piotrkowska!

« wróć

Wiadomym jest, że liczna grupa słuchaczy, to potrzeba zagospodarowania większej ilości miejsca na to, by móc swobodnie i wygodnie przeprowadzać zajęcia. Spełniając Wasze potrzeby, postanowiliśmy otworzyć kolejną filię naszej szkoły w niezwykłym miejscu, czyli na OFF Piotrkowskiej, w samym centrum Łodzi.

Nauka języka w prestiżowym miejscu

OFF Piotrkowska staje się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Łodzi. To centrum kulturalno-rozrywkowe, które powstało jako przedsięwzięcie zrzeszające ludzi, instytucje i przemysł, a dzięki zróżnicowanym inicjatywom, wyróżnia się kreatywnością i pomysłowością. My i nasi klienci będziemy więc mogli pracować i uczyć się w jednym z najpopularniejszych miejsc w Polsce. Mamy nadzieję, że taka lokalizacja przyczyni się do promocji zarówno naszej szkoły języków obcych Convers, jak również samej OFF Piotrkowskiej.

OFF Piotrkowska - blog Convers
Źródło: http://kuoo.pl/

Jesteśmy pewni, że nauka języka obcego właśnie w tym miejscu będzie doskonałym wyborem. Miejsce posiada wyjątkową atmosferę, klimatyczne zabudowania, a przede wszystkim bardzo wygodną lokalizację. OFF Piotrkowska wieczorem zamienia się w tętniący życiem ośrodek kulturalny, rano i popołudniu natomiast stanowi miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Dzięki swojej multikulturalności, nauka  języków obcych właśnie w „offowej” filii naszej szkoły z pewnością będzie dla Was przyjemnością i odpowie za pożądane rezultaty. Zastanów się, czy nie będzie fajnie uczyć się języka obcego w miejscu, które stanowi kwintesencję miejskiego życia?

Co oferujemy?

W rozkładzie naszych zajęć będziecie mogli znaleźć kursy obejmujące nie tylko naukę angielskiego, ale także siedmiu innych, europejskich języków. Zapraszamy tym samym do dołączenia do grup języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego, a nawet bułgarskiego i polskiego dla obcokrajowców. Aby zapewnić naszym słuchaczom wysoką jakość i najlepsze przygotowanie, nasze zajęcia będą prowadzone zarówno przez native speakerów,  jak i przez doskonale przygotowanych i doświadczonych nauczycieli.

Gdzie nas znaleźć?

OFF Piotrkowska znajduje się w pobliżu ulic Piotrkowskiej, Roosevelta oraz Sienkiewicza. Łatwo dostać się do niej od strony Piotrkowskiej 138/140, Roosevelta 10 i Sienkiewicza 81. Filia szkoły języków Convers mieści się tuż za restauracją Spółdzielnia, w drugiej części kompleksu restauracyjnego. Jeśli zauważysz różowe drzwi – to my. Wejdź na pierwsze piętro i przejdź korytarzem do samego końca. Już jesteś na miejscu!

Siedziba Convers - Off Piotrkowska Łódź
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/494621971558059042/
przejdź do strony Conver Biznes

Kontakt ze szkołą Convers

e-mail: biuro@convers.edu.pl telefon: +48 507 553 117

Łódź- Centrum - Off Piotrkowska
ul. Piotrkowska 138/140

Łódź-Widzew
ul. Wujaka 4

Tuszyn-Las
ul. 3 Maja 50

Tuszyn
ul. Parkowa 3

Rzgów
ul. Ogrodowa 11

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas informacje na temat nowych kursów oraz promocji podaj email.