Nasz zespół

Zespół dydaktyczny i mentorski centrum języków obcych Convers tworzą pasjonaci języków obcych, specjaliści w swoich dziedzinach. Naszym wspólnym celem jest rozbudzanie motywacji do nauki języków, poszukiwanie nowych metod pracy i tworzeniu wyjątkowej atmosfery. Potrzeby naszych słuchaczy są dla nas priorytetem.

 

 

NASI LIDERZY

 

Aneta Grzanek, dyrektor zarządzający w CONVERS

Nasz zespół - Aneta Grzanek - Convers

Ukończyła Filologię Angielską, Marketing i Zarządzanie na Uniwersytecie Łódzkim oraz Akademię Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych PTI.

 

Obecnie sprawuje głownie nadzór nad organizacją pracy związanej zarówno z zarządzaniem placówkami, jak i metodyką nauczania w szkole języków obych Convers w Łodzi i Tuszynie. Prowadzi kursy Business English oraz kursy specjalistyczne.


W swojej pracy:
„Jestem nastawiona na ciągły rozwój, nowatorskie rozwiązania. Bezustannie poszukuję sposobu, aby ułatwić, przyspieszyć i umilić dzieciom i dorosłym uczenie się języków obcych. W mojej pracy nadrzędnym celem jest rozbudzanie pozytywnego nastawienia kursanta do nauki języków. W moim przekonaniu jest to klucz do sukcesu każdego człowieka. Nie popieram tezy o braku predyspozycji językowych, uważam, że każdy jest w stanie nauczyć się języka jeśli dostosujemy styl nauki do jego predyspozycji, preferencji i potrzeb.

 

Po pracy: Dobra muzyka rockowa, nauka języków (obecnie chorwacki), jogging 

 

 

Gosia, współwłaściciel oddziałów w Łodzi, metodyk w CONVERS

Ukończyła Uniwersytet Łódzki, wydział filologiczny. W CONVERS uczy wszystkie grupy wiekowe. Lektor Teddy Eddie.

 

W swojej pracy: stara się zawsze bardzo urozmaicać zajęcia, tworząc całą masę dodatkowych własnych materiałów dydaktycznych, nie lubi rutyny. Daje upust swojej energicznej, pełnej optymizmu, pogodnej osobowości.

 

Po pracy: „Języki i podróże to moje hobby. Obecnie uczę się języka hiszpańskiego, a największym marzeniem jest podróż do Stanów Zjednoczonych. W wolnym czasie chodzę do kina, czytam książki i słucham muzyki. Lubię aktywnie spędzać czas, a ostatnio moją miłością jest zumba.”

 

 

Daria- Dyrektor Zarządzający

 

Absolwentka kierunków Administracja oraz Zarządzanie. 

Od wielu lat związana z CONVERS, początkowo w naszej szkole obejmowała stanowisko obsługi klienta w jednym z oddziałów, dziś pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego wszystkimi oddziałami. 

W swojej przede wszystkim ceni dobry kontakt z klientami oraz współpracownikami, stawia także na ciągły rozwój. Z optymizmem i zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków. 

 

W pracy: niezwykle przedsiębiorcza i zawsze pełna optymizmu. Jest prawdziwą wizytówką naszej szkoły. 


Po pracy: 
często podróżuje z przyjaciółmi, czyta, gotuje, miłośniczka zwierząt :). 

przejdź do strony Conver Biznes

Kontakt ze szkołą Convers

e-mail: biuro@convers.edu.pl telefon: +48 507 553 117

Łódź- Centrum - Off Piotrkowska
ul. Piotrkowska 138/140

Łódź-Widzew
ul. Wujaka 4

Tuszyn-Las
ul. 3 Maja 50

Tuszyn
ul. Parkowa 3

Rzgów
ul. Ogrodowa 11

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas informacje na temat nowych kursów oraz promocji podaj email.