O nas

Centrum języków obcych Convers istnieje na rynku od 2003 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak uczyć języków obcych zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe. Dbamy o to, by każde zajęcia były nie tylko efektywne, ale i ciekawe – dzieciaki naprawdę lubią do nas przychodzić.

W naszych placówkach w Łodzi i Tuszynie prowadzimy zajęcia dla dzieci przedszkolnych metodą Teddy Eddie, na których oswajamy maluchy z językiem angielskim. Nasza oferta obejmuje również kursy dla dzieci wczesnoszkolnych oraz kursy przygotowujące do egzaminów dla młodzieży. Możemy poszczycić się bardzo wysokimi statystykami egzaminów maturalnych i egzaminów międzynarodowych. Wszyscy prowadzący ukończyli studia filologiczne z przygotowaniem pedagogicznym, dlatego wiedzą jak przekazać wiedzę w skuteczny, ale zróżnicowany sposób.

Dla wszystkich z nas w Convers praca to pasja, dlatego staramy się, by każda lekcja była wyjątkowa!

Wierzymy, że na naukę nigdy nie jest za późno, dlatego oferujemy również szkolenia dla firm. Wszystkie zajęcia odbywają się w niewielkich grupach liczących od 2 do 8 osób, dzięki czemu lektorzy mogą każdemu kursantowi poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

Przyjdź na pierwszą lekcję gratis do szkoły językowej Convers i przekonaj się, że warto uczyć się języków obcych!