Obozy i półkolonie

Półkolonie letnie

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na półkolonie letnie.

OFERUJEMY

Program

7.30-9.00 - gry i zabawy integracyjne

9.00-9.30 - śniadanie

9.30 - 11.00 - eksperymenty naukowe

11.00-12.30 - Robotyka 

12.30-13.00 - obiad

13.00-13.30 - LEGO MoreToMath

13.30-15.30 - zajęcia sportowe i gry terenowe


Wyżywienie
1. 3 posiłki dziennie w formie cateringu (śniadanie, obiad, podwieczorek)
2. Owoce i woda przez cały dzień

Kadra
1. Opieka wykwalifikowanej kadry

Cena
489zł / turnus
439zł / turnus dla klientów CONVERS i SUPERMINDS ACADEMY

5% rabatu przy wykupie powyżej 1 turnusu

Turnusy
I turnus 6.-10.07      ZAPISUJĘ SIĘ
II turnus 13-17.07    ZAPISUJĘ SIĘ
III turnus 20 - 24.07 ZAPISUJĘ SIĘ Miejsce Półkolonii
Szkoła Podstawowa nr 2 w Tuszynie Lesie

Zapisy
daria@convers.edu.pl 
lub wszystkie sekretariaty

UWAGA!

Zgonie z rozporządzeniem sanitarnymi informujemy, że:

 
1. Uczestnicy muszą być zdrowi, co poświadczają rodzice dziecka w pisemnym oświadczeniu o braku u uczestnika wypoczynku infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
 
2. Uczestnicy muszą potwierdzić pisemne, że uczestnicy i osoby z najbliższego otoczenia nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni przez rozpoczęciem wypoczynku, co stwierdza się na podstawie oświadczenia rodziców dziecka, prawnych opiekunów lub pełnoletniego uczestnika wypoczynku.
 
3. Uczestnicy muszą być przygotowani do stosowania się do wytycznych i regulaminów uczestnictwa związanych z zachowaniem dystansu społecznego (co najmniej 2 m) oraz przestrzeganiem wzmożonych zasad higieny.
 
4. Osoby odprowadzające dziecko na zbiórkę lub do obiektu są zdrowe, nie mają objawów infekcji lub choroby zakaźnej, nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych w okresie 14 dni przed rozpoczęciem wypoczynku.
 
5. Jeżeli dziecko choruje na chorobę przewlekłą, mogącą narazić je na cięższy przebieg zakażenia, rodzic/prawny opiekun, ma obowiązek poinformować organizatora o tym fakcie na etapie zgłaszania udziału w wypoczynku w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku. To samo dotyczy pełnoletniego uczestnika wypoczynku. W przypadku występowania u uczestnika chorób przewlekłych konieczne jest dostarczenie opinii lekarskiej o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wypoczynku.
 
6. Należy zaopatrzyć uczestnika wypoczynku w indywidualne osłony nosa i ust do użycia podczas pobytu na wypoczynku. (maseczka)

 

LONDYN z NATIVE SPEAKERAMI obóz dla młodzieży 13-18 lat

Zrealizuj swoje marzenia! Sprawdź najnowsze trendy w modzie. Zagraj w filmie. Stwórz fotostory. Naucz się grać w krykieta. Zobacz, gdzie i jak mieszkają celebryci. Wszystko w towarzystwie międzynarodowej kadry native speakerów. Nie w klasach - wszędzie tam, gdzie toczy się londyńskie życie!

PROGRAM JĘZYKOWY

Uczestnikom w Londynie towarzyszą native speakerzy (łącznie 28h), którzy prowadzą warsztaty i praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie. Uliczne wywiady, kręcenie filmu w stylu Jamesa Bonda, rozmowy z rodziną goszczącą czy osobami zatrudnionymi w muzeach rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę. Dodatkowo uczestnicy wypełniają zeszyty ćwiczeń.
Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym.
 

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd wg. rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ Przeprawa promowa. Hello London – przejście obok Tower of London, Tower Bridge, doki Św. Katarzyny, Borough Market, City of London, przejazd komunikacją miejską do dzielnicy zakwaterowania.

3 DZIEŃ Fashion Day – spacer po najmodniejszych dzielnicach Londynu: Soho i Covent Garden, warsztaty modowe – What & How to wear, Camden Town - What is Hot and What is Not in fashion, zakupy na Oxford Street.

4 DZIEŃ Movie Day – Teatr Szekspirowski The Globe z przewodnikiem anglojęzycznym, James Bond & Sherlock Holmes walk – spacer z przewodnikiem anglojęzycznym po miejscach związanych z kultowymi seriami Agenta 007 i słynnego detektywa. Kręcenie filmu w stylu James'a Bonda, warsztaty aktorskie.

5 DZIEŃ Fame Day – Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud`sCelebrity walk – spacer z przewodnikiem anglojęzycznym śladami sławnych Londyńczyków, wyjście na MUSICAL.

6 DZIEŃ Sport & Relax Day – spacer po dzielnicy South Kensington, Albert Memorial, Royal Albert Hall, ogrody Kensington Gardens, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Victorii i Alberta, Hyde Park, nauka gry w krykieta – najbardziej popularnej brytyjskiej gry.

7 DZIEŃ Paparazzi Day – spacer obok Gmachów Parlamentu, Big Bena, Parliament Square, Victoria Tower Gardens, Westminster Abbey, Park Św. Jakuba, Pałacu Buckingham, warsztaty dziennikarskie i fotograficzne.

8 DZIEŃ Przejazd do Londynu komunikacją miejską, Goodbye London – London Eye, rejs statkiem po Tamizie, przejazd kolejką linową Emirates Air Line. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przeprawa promowa.

9 DZIEŃ Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

 CENA I TERMINY

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY

 • 0-150 PLN dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski – patrz rozkład jazdy
 • 120 PLN zakup produktów wegańskich, bezglutenowych lub bezlaktozowych

Płatne w Londynie
koszt wstępów i realizacji programu, wiek liczony wg roczników

 • 130 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2004
 • 150 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2004 i wcześniej
 • 10 GBP opłata za ponadwymiarowy bagaż (patrz: Ważne informacje)

Cena zawiera

 • przejazd autokarem i przeprawa promowa
 • zakwaterowanie: 6 noclegów w Londynie
 • wyżywienie: 3 × dziennie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji) – świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia (niedziela), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8 dnia (sobota)
 • ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim w postaci gier i zabaw w terenie (w tym 28h z udziałem native speakerów)
 • opieka i prowadzenie programu przez kierownika-pilota, wychowawców
 • ubezpieczenia AXA: NNW (NWI – 2000 EUR, NWS – 1000 EUR) KL+CP – 10000 EUR, bagaż – 200 EUR, koszty rezygnacji
 • materiały dydaktyczne – zeszyt ćwiczeń w języku angielskim
 • składka TFG
 
 
ANGLIA śladami Harry`go Pottera

Przenieś się do świata Czarodziei i Mugoli! Odwiedź Warner Bros. Studio będące scenerią filmów o przygodach Harry'ego Pottera, zobacz zaczarowane zakamarki Londynu i Oxfordu, wybierz się na ciekawe spacery śladami ulubionych bohaterów, zajrzyj do sklepu z różdżkami w Brighton i przekonaj się jakie tajemnice skrywają londyńskie muzea. Daj się zaczarować!

PROGRAM JĘZYKOWY
Realizowany jest przez praktyczne ćwiczenia w formie „project in English”, zdobywając informacje i wykonując ciekawe zadania. Ma to na celu przełamanie bariery językowej, a kontakt z rodziną brytyjską i przewodnikami jest okazją do osłuchania się z językiem i poszerzenia znajomości słownictwa.
Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym.

 

Zakwaterowanie

Rodziny brytyjskie
Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych
kulturowo i etnicznie. Młodzież zakwaterowana jest w pokojach 2-5 osobowych, możliwe łóżka piętrowe.

UWAGA! W przypadku wyjazdu uczestnika z osobą towarzyszącą (kolega lub koleżanka tej samej płci, brat lub siostra) i chęci wspólnego zakwaterowania prosimy o wpisanie takiej prośby w uwagi do zamówienia lub przesłanie jej na adres biura.

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:
 • śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok,
 • lunch: kanapka, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
 • obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata

PROGRAM

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd wg rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ Przeprawa promowa, przejazd do Londynu. LONDYN - Spacer obok Opactwa Westminster, Gmachów Parlamentu, Big Ben'a, Parku Św. Jakuba, Pałacu Buckingham. Przejazd komunikacją miejską do dzielnicy zakwaterowania.

3 DZIEŃ OXFORD – „Harry Potter Trail” spacer tematyczny po mieście z przewodnikiem anglojęzycznym, wejście do Biblioteki Bodleian i New College, które występowały w filmach o czarodzieju. Powrót do Londynu.

4 DZIEŃ LONDYN - „The Muggle Tour” – spacer z przewodnikiem anglojęzycznym śladami Harry'ego Pottera, Leadenhall Market – filmowa ulica Pokątna, Plac Leicester, zwiedzanie Galerii Narodowej, Plac Trafalgar, Picadilly Circus.

5 DZIEŃ BRIGHTON - Spacer po mieście i molo, panorama wybrzeża z wieży British Airways i360, Oliver's Brighton – sklep z zaopatrzeniem dla magików. Seven Sisters – przejazd wzdłuż wybrzeża z widokiem na klify znane z filmu „Harry Potter i Czara Ognia”. Powrót do Londynu.

6 DZIEŃ Wycieczka do Warner Bros. Studio – studia, w którym powstawały filmy o przygodach Harry'ego Pottera. LONDYN - Zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej.

7 DZIEŃ LONDYN - zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, Muzeum Brytyjskie, Oxford Street z Primarkiem, Hyde Park.

8 DZIEŃ LONDYN - Przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Przejście przez Tower Bridge, przejście obok Tower of London, Most Millenijny.

9 DZIEŃ Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

Terminy

WAŻNE INFORMACJE
 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 • należy zabrać ze sobą legitymację szkolną
 • radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki
 • dozwolone jest zabranie 1 sztuki bagażu głównego o max. wymiarach 65 cm x 40 cm x 25 cm oraz 1 sztuki bagażu podręcznego. Przekroczenie limitu rozmiaru bagażu może wiązać się z koniecznością dopłaty w Londynie 10 GBP za dodatkowy transport do rodziny
 • w ramach obozu część uczestników przyjeżdża do Londynu autokarem, część przylatuje samolotem. Grupy spotykają się 2 dnia i realizują program wspólnie aż do dnia 7. Uwaga! Uczestnicy lecący samolotem i jadący autokarem kwaterowani są osobno, zazwyczaj u innych rodzi
 • telefon do kierownika obozu dostępny na stronie www.atas.pl na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

SPECJALNE DIETY U RODZIN GOSZCZĄCYCH
Ze względu na specyfikę zakwaterowania u rodzin, nie jesteśmy w stanie zagwarantować sterylnych warunków przygotowania posiłków. Rodziny mogą kupić bezglutenowe lub bezlaktozowe zamienniki produktów takich jak mleko, płatki czy makaron, ale nie mogą zapewnić osobnych naczyń, sztućców czy tostera, zamienniki mogą również stać w lodówce lub szafce z produktami zawierającymi gluten lub laktozę. Ponadto normy dotyczące zawartości np. glutenu mogą się różnić pomiędzy krajami i np. produkt który w Polsce byłby zakazany dla osoby z celiakią, w Wielkiej Brytanii może spełniać zalecenia lekarzy.


UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy są ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od:
 • następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska – 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata – 4000 EUR),
 • kosztów leczenia wraz z Assistance z włączeniem obligatoryjnej zwyżki za choroby przewlekłe i nowotworowe (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR),
 • bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata – 400 EUR)
 • kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej (KRIT) ze 100% zwrotem z włączeniem obligatoryjnej zwyżki za choroby przewlekłe i nowotworowe

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Zamawiający/uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. Odstąpienie od umowy odbywa się za pomocą trwałego nośnika. W przypadku rezygnacji uczestnika, prawo udziału w imprezie może być bez zgody organizatora przeniesione na inną osobę, pod warunkiem, że spełnia ona warunki uczestnictwa w imprezie. Zmiana ta wymaga powiadomienia ATAS sp. z o.o. na trwałym nośniku przed rozpoczęciem imprezy.
ATAS sp. z o.o. obciąża zamawiającego opłatą za odstąpienie od umowy, w tym także w przypadku rezygnacji uczestnika i braku w to miejsce innej osoby. Opłata za odstąpienie jest uzależniona od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych i wynosi odpowiednio:
 • do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy potrąca się 200 PLN w przypadku imprezy w cenie do 2500 PLN oraz 400 PLN w przypadku imprezy w cenie powyżej 2500 PLN,
 • od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
 • od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
 • od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

Opłata podlega potrąceniu z wniesionych wpłat


UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.
 
PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ:
 •  paszport (ważny co najmniej 1 tydzień od daty powrotu),
 •  kartę EKUZ
 •  kieszonkowe (sugerujemy ok. 10 GBP na dzień),
 •  zapas medykamentów, szczególnie jeśli stale bierzesz lekarstwa,
 •  mały podręczny plecak,
 •  wygodne buty,
 •  ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, parasolkę,
 •  nakrycie głowy,
 •  ręcznik i kosmetyki,
 •  adapter do kontaktów,
 •  napoje i kanapki na drogę (plus. ok. 50 PLN na obiad przed granicą polsko – niemiecką oraz śniadanie w drodze powrotnej),
 •  małą poduszkę.
Więcej informacji praktycznych i dotyczących pakowania się na wyjazd znajdą Państwo we wpisie WIELKA BRYTANIA - WYJAZDOWY NIEZBĘDNIK
Kurs językowy LONDYN

KURS STANDARDOWY (13-18 lat)

Kurs językowy w Londynie prowadzony jest w klasach oraz podczas
zwiedzania (praktyczne ćwiczenia językowe). Lekcje w klasach
prowadzone są przez native speakerów. Nauczanie odbywa się na
różnych poziomach od Intermediate do Upper-intermediate Plus.
Uczestnicy dzieleni są na grupy językowe na podstawie testu
kwalifikacyjnego. Kurs koncentruje się wokół konwersacji i rozumienia
języka potocznego, kładzie nacisk na umiejętność komunikowania się.
Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka
angielskiego przynajmniej na poziomie Intermediate.

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU MATURALNEGO (16 - 18 lat)

Kurs maturalny porusza zagadnienia zarówno z części ustnej, jak i
pisemnej egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym, a
dodatkowo omawia wybrane zagadnienia gramatyczne. Kurs prowadzony
jest w oparciu o repetytorium, które będzie wykorzystane częściowo.
Program zwiedzania realizowany jest wspólnie z kursem standardowym
(13-18 lat).

PROGRAM JĘZYKOWY


30 lekcji w klasach i zajęcia w terenie.
Zajęcia w klasach: Lekcje odbywają się od poniedziałku do piątku w
wymiarze 3 godzin lekcyjnych dziennie (każda lekcja trwa 45 minut).
Grupy językowe max. 16 osobowe.
Zajęcia w terenie: uczestnicy realizują praktyczne ćwiczenia językowe
w formie gier i zabaw w terenie.

Zakwaterowanie

Rodziny brytyjskie

Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-5 osobowych, w pokojach mogą być łóżka piętrowe.

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:

 • śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok,
 • lunch: kanapka, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu),
 • obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

PROGRAM

1 DZIEŃ
Zbiórka, wyjazd wg rozkładu, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji w kierunku Wielkiej Brytanii.

2 DZIEŃ Przeprawa promowa, przyjazd do Londynu. Rozkwaterowanie uczestników u rodzin.

3 DZIEŃ LONDYN: zajęcia w klasach, Tower of London, Tower Bridge, rejs statkiem po Tamizie

4 DZIEŃ LONDYN:
 zajęcia w klasach, panorma miasta z London Eye, przejście obok Opactwa Westminster, Gmachów Parlamentu, Big Bena, Pałacu Buckingham

5 DZIEŃ LONDYN: zajęcia w klasach, Muzeum Historii Naturalnej, Hyde Park, przejazd obok Harrodsa

6 DZIEŃ LONDYN: zajęcia w klasach, zakupy w centrum handlowym Westfield Stratford

7 DZIEŃ LONDYN:
 zajęcia w klasach, Muzeum Brytyjskie, spacer po Covent Garden

8 DZIEŃ LONGLEAT SAFARI PARK: najsłynniejszy park safari w UK.

9 DZIEŃ OXFORD: przejście przez High Street, obok Christ Church College, ogrodów, Bodleian Library, Teatr Scheldonian, St. John's College (zwiedzanie miasta z przewodnikiem anglojęzycznym). Powrót do Londynu.

10 DZIEŃ LONDYN: zajęcia w klasach, zwiedzanie Harry Potter Studio – studio filmowe Warner Bros., w którym powstawały filmy o przygodach Harrego Pottera.

11 DZIEŃ BRIGHTON: zajęcia w klasach, spacer nadmorskim deptakiem, molo, słynne The Lanes - labirynt wąskich, kolorowych uliczek

12 DZIEŃ LONDYN: zajęcia w klasach, Muzeum Figur Woskowych

13 DZIEŃ LONDYN: zajęcia w klasach, po południu wyjście na musical w języku angielskim

14 DZIEŃ LONDYN: zajęcia w klasach, Plac Leicester, lekcja muzealna w Galerii Narodowej, spacer po China Town i Soho

15 DZIEŃ: Wyjazd do Polski, przeprawa promowa.

16 DZIEŃ Przyjazd do Polski wg rozkładu.


Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.
Program zwiedzania prowadzony jest częściowo w języku angielskim.

Terminy

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 1000.00 PLN

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY
- koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie; wiek liczony jest wg roczników):
165 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2004
180 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2004 i wcześniej
10 GBP - opłata za ponadwymiarowy bagaż
250 PLN – dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegańską, bezglutenową, bezlaktozową)

60 PLN - dopłata kurs maturalny (termin 02.08.2020)

 

Cena zawiera

 • przejazd autokarem i przeprawa promowa
 • zajęcia językowe: 30 zajęć w klasach, zajęcia w terenie
 • materiały dydaktyczne w języku angielskim
 • zakwaterowanie – 13 noclegów
 • wyżywienie 3 × dziennie (13 x śniadanie, 13 x packed lunch, 13 x obiadokolacja) – świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia (niedziela), kończą śniadaniem i pakowanym lunchem 15 dnia (sobota)
 • opieka i prowadzenie programu przez kierownika-pilota, wychowawców
 • ubezpieczenie NNW i KL i bagaż – AXA
 • składka na TFG

DODATKOWE OPŁATY
- koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie; wiek liczony jest wg roczników):
165 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2004
180 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2004 i wcześniej
10 GBP - opłata za ponadwymiarowy bagaż
250 PLN – dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegańską, bezglutenową, bezlaktozową)
60 PLN - dopłata kurs maturalny (termin 02.08.2020)

Ważne informacje

 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 • radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki,
 • telefon do kierownika obozu dostępny na stronie www.atas.pl na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu
 • dozwolone jest zabranie 1 sztuki bagażu głównego o max. wymiarach 65 cm x 40 cm x 25 cm oraz 1 sztuki bagażu podręcznego. Przekroczenie limitu rozmiaru bagażu może wiązać się z koniecznością dopłaty w Londynie 10 GBP za dodatkowy transport do rodziny
 • w ramach obozu część uczestników przyjeżdża do Londynu autokarem, część przylatuje samolotem. Grupy spotykają się 2 dnia i realizują program wspólnie aż do dnia 13. Uwaga! Uczestnicy lecący samolotem i jadący autokarem kwaterowani są osobno, zazwyczaj u innych rodzin.

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa - NNW (NWI – 2000 EUR, NWS – 1000 EUR)
KL+CP – 10 000 EUR, bagaż – 200 EUR, koszty rezygnacji.


UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

Więcej informacji praktycznych i dotyczących pakowania się na wyjazd znajdą Państwo we wpisie WIELKA BRYTANIA - WYJAZDOWY NIEZBĘDNIK
Obóz językowy KRAJOWY Natives World

NativesWorld to obozy językowe dla dzieci i młodzieży z native speakerami języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego w topowych lokalizacjach na terenie Polski.

Co wyróżnia NativesWorld?

 

 • Formuła obozu opiera się na spędzaniu czasu z młodymi ludźmi z zagranicy i nauce języka poprzez konwersację w sytuacjach codziennych (tzw. immersja językowa). Podczas 7-dniowego wyjazdu uczestnik ma około 70 godzin kontaktu z żywym językiem obcym. Ważne: Na obozie nie ma nauki teorii, testów, ani zajęć z podręczników w szkolnej ławce.
 • Jako prawdopodobnie jedyna organizacja w Polsce uczymy podczas obozu języka hiszpańskiego i niemieckiego po angielsku. W efekcie tego w NativesWorld dziecko ćwiczy dwa języki.
 • NativesWorld to indywidualne podejście do nauki. Na wyjazdach NativesWorld przeważają zajęcia 1:1 i 2:1. Na jednego native speakera przypada tylko 2 dwóch (!) uczestników. Do tego mamy bardzo małe grupy.
 • W NativesWorld kładziemy nacisk na mówienie, poznawanie innych kultur oraz budowanie pewności siebie.
 • NativesWorld oferuje dodatkowe atrakcje w postaci jazdy konnej, spływu kajakowego, jeziora z wodnym torem przeszkód, amerykańskich i brytyjskich sportów (np. baseball, polo na trawie) i ciekawych motywów przewodnich wyjazdów.

 

 

Przykładowy plan dnia

 

08:00 - 09:30 | Zbiórka i śniadanie

09:30 - 10:30 | Sesja z Mentorem

10:30 - 11:30 | Zajęcia kreatywne

11:30 - 13:00 | Zajęcia rekreacyjne

13:00 - 14:00 | Sesje 1:1 i 2:1

 

14:00 - 16:30 | Obiad i czas dla siebie

16:30 - 18:30 | Sesje 1:1 i zajęcia grupowe

18:30 - 20:30 | Kolacja i night fun

20:30 - 23:00 | Gry, quizy, dyskusje z native speakerami

 

Atrakcje

 

●     Jezioro z plażą

●     Wodny tor przeszkód

●     Stadnina koni

 

●     Spływ kajakowy

●     Zagraniczne sporty

●     Wycieczki krajoznawcze

 

 

Terminy

 

Nazwa

Termin

Języki

Lokalizacja

wiek

German Town

26.06-04.07.2020

Angielski+Niemiecki

Pałac Cieszyno

8-18

California Camp

04.07-11.07.2020

Angielski+Hiszpański

Pałac Cieszyno

13-18

Western Camp

12.07-19.07.2020

Angielski+Hiszpański

Cierszewo

8-18

Ivy Camp

19.07-26.07.2020

Angielski

Pałac w Kobylnikach

13-18

HogWorlds Camp

26.07-02.08.2020

Angielski

Pałac w Kobylnikach

8-18

 

W każdym z obozu bierze udział około 30 uczestników i 15 native speakerów

 

Ceny i zapisy

Ceny rozpoczynają się od: 2700 zł / os. (w cenie zawarte są wszystkie zajęcia, nocleg, wyżywienie składające się z min. 3 posiłków, transport, ubezpieczenie, materiały dydaktyczne, pamiątka z wyjazdu, dyplom, raport dla rodzica, atrakcje (poza jazdą konną i wodnym torem przeszkód, które są dla chętnych

przejdź do strony Conver Biznes

Kontakt ze szkołą Convers

e-mail: biuro@convers.edu.pl telefon: +48 507 553 117

Łódź- Centrum - Off Piotrkowska
ul. Piotrkowska 138/140

Łódź-Widzew
ul. Wujaka 4

Tuszyn-Las
ul. 3 Maja 50

Tuszyn
ul. Parkowa 3

Rzgów
ul. Ogrodowa 11

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać od nas informacje na temat nowych kursów oraz promocji podaj email.